Träumerin (_dolphin_) wrote,
Träumerin
_dolphin_

Петриківський роспис

Давно я не малювала,не те щоб не було натхнення, але причину можна знайти завжди- мало часу, немає матеріалів, та й банальне "навіщо".
А тут якось зайшла в магазин в ТЦ "Олімпійський" і купила фобі фарби санкт-петербурзького віробництва, про які мріяла, ще з дитинства. Пензлі у мене лишишися, ще з минулого і вміня малювати, як бачите, не зникло  повністю.:-)
Piccy.info - Free Image Hosting

Може моя вчителька, яка навчила мене цього мистетства ніколи не прочитає ці рядки, але я все одно хочу від щирого серця подякувати заслуженій майстрині декоративно-прикладного мистецтва, прекрасному викладачу Жуковій Тамарі Павлівні.
Я потрапила до гуртку "Петриківського роспису" в Центрі позашквльної освіти випадково з упевненість, що я нікоми не навчуся малювати. А Тамара Павлівна сказала: "Такого не може бути, всі вміють малювати!".
Вона мене навчила всьому, що я вмію. Саме головне, в її підході до викладання, що вона вірить у кожну дитину, яка потрапляє в колектив. І на важливо дитині 5 років чи 15 вона, як геніальний викладач,вона  може знайти підхід до кожного.

Хотілося, щоб такий людей було більше в школах, університетах, спортивних секціях. Бо саме такі люди вміють навчати, вселяти віру і створювати нове творче і мисляче покоління, яке формує майбутне нації.

P.S. переглядаючи свої шкільні зошити і конспекти з університету, я помітила, що майже в кожному із них на полях є композиції із квітів намальованих в стилі пертиківського роспису :)
Енергія творити для рекалізації якої потрібен папір і олівець

Творіть по життю
Не ховайте свій талант
Він у вас точно є
Може ви просто про це не знаєте 
Tags: гениальные люди, думки, малюнок
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments