_03 (_03) wrote,
_03
_03

Від собачих яєць до української політики - один шаг, що я і підтверджую цим записом.

Оскільки вчора Президент у Берліні мене не переконав, що в Україні на почалося створення широкої коаліції, то я вам розкажу, чого я так не пріємлю цю ідею на даному етапі нашого розвитку.

Якщо вас Ющенко переконав, то далі можете не читати, звичайно. Цей спіч - не персуейзів, а інформатів.

Так от. Проти широкої коаліції я нічого особисто не маю. Часом створення таких мегакоаліцій справді буває виправданим, а їхня діяльність - дуже ефективною.

Проте це не про нас і не про зараз. Я, якщо хтось забув, нагадаю, що дострокові вибори де факто були призначені через спробу перегляду окремими політичними силами результатів виборів-2006. Тобто люди голосували за одну конфігурацію в парламенті, а на виході отримали іншу. Президент вважав за потрібне через це розпустити парламент.

Зараз він, по суті, займається тим самим. Він переглядає результати виборів. За його довбану Нашу Україну люди віддавали голоси зовсім не для того, щоб вона на наступний день почала склеювати країну коаліцією, яку сама ще на минулому тижні називала протиприродньою, а для того, щоб вони, як і обіцяли, на наступний день після оголошення результатів виборів створилди коаліцію з БЮТ.

Коли ми починаємо згадувати про передвиборчі обіцянки, ми повинні ввести до лексикону ще одне поняття: відповідальності перед виборцями. Тому що коли соціологи і Президент говорять, що український народ розчарувався у політиках, то треба розуміти, що розчарувався він саме через подібні фінти. Коли народу місяцями парять одні й ті самі ідеологеми, а тоді з сором"язливим виразом обличчя на них тупо плюють - тут волею-неволею розчаруєшся.

Дуже цинічно чинять "регіонали". Ще пару тижнів тому я був на старті цього їхнього референдуму. Там Валєра Коновалюк з проникливим виразом обличчя вєщав про те, як його партія добиватиметься поваги до мовних прав східних українців, а Юрій Мірошниченко так само щиро говорив про позаблоковість. У останній тиждень перед виборами вони запустили уйобищний ролик про ці ж проблеми зі слоганом "Захистимо наші головні цінності!" Чи варто говорити, що у широкій коаліції ці дві питання будуть вирішуватись по-президентському, тобто протилежно до того, що обіцяли "Регіони"? І ви сумніваєтесь, що вони засунуть язик в жопу і будуть мовчки підтримувати всі президентські ініціативи з цих питань - подальше зближення з НАТО (міністром оборони залишиться Гриценко і "регіонали" це всіляко підтримають), усугублєніє мовної ситуації в кінотеатрах і в телеящику? Хто після цього назве виборців ПР інакше, як лохи?

Політика НУНС - це взагалі понад півроку брехні, виходить. У лютому вони підписують угоду з БЮТ про те, що будуть разом і в правді, і в брехні, тобто і у владі і в опозиції. А в цей же час вагома частина прохідної частини списка тримає в кишенях дулі - їм Тимошенко на хуй не впала. Юрій Єхануров в останньому інтерв"ю Главреду не сильно і приховував, що ніякої коаліції з БЮТ, тим більше при прем"єрстві Тимошенки, не буде. І блядь - ні для кого всі ці місяці це не було секретом. На що сподівались? Та на те, що виборець - лох. Тобто теоретично за підходом до свого виборця члени "широкої" коаліції знайдуть повне взаєморозуміння. Браво і ура.

Ладно, йдем далі. Позапозавчора на Майдані "Регіони" провели "мітинг переможців". Це, я наголошу, сталося вже після виборів. Там Василь Хара проголосив буквально наступне: після таких результатів, як показав НУНС Президент мав би застрелитися або принаймні подати у відставку. Тепер ця людина буде одним з ключових речників "широкої" коаліції з соціальних питань. Ви відчуваєте?

Михайло Чечетов. Людина, у якої міліція під керівництвом Юрія Луценка брала свідчення про корупцію при приватизації низки стратегічних об"єктів. Наверняка, у новій коаліції претендуватиме на посаду Фонду держмайна.

Віктор Балога. Вчора - глава закарпатської групіровки, яка захопила Секретаріат. Сьогодні - кандидат на посаду прем"єра.

Юрій Єхануров. Вчора один з помаранчевих лідерів, які розвалили економіку нахуй. Сьогодні - державний діяч національного масштабу. ЧОму? Та тому що не приховує, що піде у широку коаліцію.

І так далі.

Чесний вихід у даній ситуації тільки один. Ще одні вибори, на які Партія регіонів і Наша Україна йдуть з реальними лозунгами. "Регіонали" кажуть, що насправді питання мови і НАТО їм похуй, а помаранчеві лідери насправді - не такі вже й мудаки. Наша Україна визнає, що уряд Януковича не такий вже й антинародний, а в коаліцію входять не тільки бандити. І що в Раду НУ йде не для того, щоб разом з Тимошенкою відновити ідеали і цінності Майдану, а щоб склеювати Україну з цими "фальсифікаторами виборів і корупціонерами". І побачимо тоді, хто скільки набере. По-чесному.

І пару слів про Ющенка. В ході виборчої кампанії вінпозиціонував себе як політичний, а не національний лідер. Мені це не подобалось, але чорт з ним. Вчора він зненацька вирішив, що я повинен його сприймати, як лідера національного. Але блядь, хоч би піджак іншого кольору надів, попередив би якось, чи шо. Бо я його спічі досі сприймаю, як думку Президента, який одночасно є почесним головою однієї з парламентських партій. І так сприйматиму надалі.

Меседж про те, що вирішувати судьбу країни повинні партії, які сумарно набрали понад 80% голосів виборців, - це підміна понять. Судьбу країни повинні вирішувати переможці виборів. От якби Президент США (тоже партійний, звичайно) вийшов після виборівна крильцо Білого дому і сказав, мол Республіканська партія і Демократична в сумі набрали понад 95 відсотків голосів. І похуй, хто з них виграв, а хто програв - доручаю їм формувати коаліцію і думать, шо нам робити далі, - це не маразм? Його б ті самі партії в першу чергу зачморили.

І наконєц ше один хіт. Берлінські вчорашні заяви Ющенка про те, що опозиціонерам треба давати пости в уряді: віце-прем"єрські портфелі і контроль над якимись містичними міністерствами з контролюючими функціями. Це брєд. Будь-яка партія, яка делегує свого представника в уряд, є відповідальною за політику уряду. Партія, яка відповідає за політику уряду, є коаліційною. Бути одночасно в коаліції і опозиції не можна. Це блядь рівень таблиці Піфагора.

А, вибачте, міністерства з конролюючими функціями - це ващє піздєц якийсь. Ми їх придумаємо спеціально, шоб який-небудь Янукович (ну, або Томенко) сидів з серйозною ряхою на засіданнях уряду, так? А Рахункову палату і ГоловКРУ (які, кстаті, справді було б нехіло віддати опозиції) розгоним к хуям?

Карочі ще раз. Або блядь робіть демократичну коаліцію, як обіцяли. Або визнавайте, шо наступні п"ять років думка електорату про політику партії наших лідерів мало колише і робіть любу коаліцію, но потом пеняйте на себе. Або блядь проводити ще одні вибори, на які всім йти з реальними гаслами. Перед тим змінивши Кримінальний кодекс, ввівши відповідальність за невиконання передвиборчих обіцянок - наприклад, розширивши статтю "Шахрайство".

І похуй бджоли.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 107 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →