iruha_2

Реєнкарнація або нове життя або Льоша шо тобі не вистачало ...

От пригадую історію яку розповів мені одного разу власник підприємства в якому я працював, а саме "Знаешь, а я благодарен Ивану Гермогеновичу, если би этот м***к не стал моим начальником, я бы наверное ни когда не открыл свое дело".

Отже спробуйте здогадатися, що я таке зробив та в який галузі планую працювати???
iruha_2

До Віктора Федоровича повертається здоровий глузд

нарешті.

ЯКЩО ЮЩЕНКО НАПОЛЯГАТИМЕ, ЯНУКОВИЧ ПОГОДИТЬСЯ НА ВИБОРИ

Прем’єр Віктор Янукович заявляє, що в випадку, якщо президент займе непоступну позиції щодо дострокових виборів, Партії регіонів піде на дострокові вибори.

Про це Янукович заявив, виступаючи перед послами країн, акредитованих в Україні.

"Якщо президент і опозиція займуть непоступливу позицію щодо дострокових виборів Верховної Ради, а напруження в країні сягне свого апогею, тоді своє вирішальне слово має сказати народ", - заявив Янукович, текс виступу якого наводить прес-служба Кабміну.

"Це не наш вибір. Більше того, люди не хочуть нових виборів і це підтверджують останні соціологічні дослідження. Але ми будемо змушені йти на вибори. Ми не боїмося виборів – ми впевнені у перемозі", - заявив він.

http://www.pravda.com.ua/news/2007/4/4/56865.htm
iruha_2

Немая сцена "Кохання до стабільності"як на мене цей кадр дуже точно відображає відношення прихільників Віктора Федоровича до влади в цілому. Їм потрібна стабільність та сильна рука ... яку вони будуть цілувати.

Я мабуть ніколи їх не зможу зрозуміти.
iruha_2

Дивлюсь от зараз на Янука по "5" наживо ...

і бридко трохи голос тримтить, рот пересиха очі відводить ... бридко.

Але психологі праві є люди ... демонстративного типи вони зазвичай більш жваві сумніви та "слабклості" загоняються у підсвідомість настільки швидко, що не встигають майже вплинути на свіодмість, але ... ретельно у підсвідомості накопичуються, коли такі люди стикаються з реально скуртною ситуацією, осбливо як таке виходить від подавленого, з такими людьми відбувається оборотна зміна .... існує такоє і нший тип - подавлені (тобто ті що подавляють емоції) їх дії зазвичай не мають демонстративного характеру і вони не схильні до насильства, схильні до уникнення конфлікту будь яким шляхом, але як вони переходять цей внутрішній поріг подавленості, вони кардинально змінюються, бо природа це є гармонія поєднання непоєднаного, вони по суті стають своїми антиподами ... людьми що готові йти до кінця

Короче довели таки Андрійовича :)))
iruha_2

СТАЛОСЯ ШАНОВНІ!!!

Зараз до праці на перемогу у виборах до Ради. Треба врахувати помилки та отримати перемогу, звичайно в тих питаннях які залежать від нас простих Громадян, яким не байдуже як буде розвиватися їх країна та країна в якій жити нашим дітям. Зі святом Вас шановні!!!
iruha_2

Регионалы упали на жопу - Цушко жалуется на ненадежность милиции

Четвертый час идет совещание премьер-министра Виктора Януковича с министром внутренних дел Василием Цушко. Янукович пытается заручиться гарантиями того, что в случае роспуска ВРУ милиция окажется боеспоспособной, а «не с народом». По нашей информации, Цушко такой гарантии дать не смог. Еще до встречи с премьером, он жаловался, что столичный гарнизон может перейти на сторону митингующих, как во время оранжевой революции и положится можно только на несколько спецподразделений. А еще в Киев спецтехнику вводят

http://politics.in.ua/index.php?go=News&in=view&id=8656

via shan_yan
iruha_2

Звернiться до Президента з закликом розпустити Верховну Раду!

Закликаємо усiх, кому небайдуже майбутнє України, звернутися до Президента з закликом розпустити Верховну Раду та призначити достроковi парламентськi вибори.

Звернення можна вiдправляти через електронну контактну форму на сайтi Офiцiйного Iнтернет-представництва Президента України, що знаходиться в нижнiй частинi сторiнки за наступною адресою: http://www.president.gov.ua/content/200.html

Текст звернення може бути наступним:

Шановний Пане Президенте!
Беручи до уваги брутальне нехтування положеннями Конституцiї України так званою "антикризовою" коалiцiєю при формуваннi парламентської бiльшостi та виходячи з загрози, яка нависла над дiючим конституцiйним устроєм в Українi, ЗАКЛИКАЮ Вас як Гаранта Конституцiї України на пiдставi права, наданого Вам пунктом 1 частини 2 статтi 90 Конституцiї України, видати указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України поточного скликання в зв'язку з порушенням описаної в ст. 83 Конституцiї України процедури формування коалiцiї депутатських фракцiй у Верховнiй Радi України та призначити проведення дострокових виборiв до Верховної Ради України у визначений чинним законодавством термiн.
З надiєю та повагою,
Iм'я i прiзвище


ПОШИРЮЙТЕ ДАЛІ